• TEKSER ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Mitsubishi Klima Bakımı - Tekser Klima - Mitsubishi Yetkili Klima Servisi
Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi klima servisi bakım hizmetlerimizde periyodik ve bakım zamanı gelmiş mitsubishi klimalarınıza yerinde ve kalıcı bakım yapıyoruz ve klimanızı ilk günkü gibi teslim ediyoruz. Bakım işlemlerinde kaliteli ve birinci sınıf kimyasallar kullanıyoruz.
 

Mitsubishi klima bakımları ve bakım fiyatlarımızla ilgili detaylı fiyat teklifi ve bilgi için bizleri arayabilirsiniz.


Firmamız mitsubishi klima yetkili servis belgesine sahip olup, mitsubishi klimalarınızdan en iyi bizler anlamaktayız. Bakımları zamanında yapılmayan klimalarınız hem sağlık hemde güvenlik açısından sorun teşkil etmektedir.

Klimalarınızın periyodik bakımlarının yanı sıra firmamız tüm mitsubishi serisi klimalara yedek parça ve arıza onarım hizmeti sağlamaktadır.

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbul Anadolu yakası ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Devamını Oku

Mitsubishi Klima Montajı

Cihazınızın nereye monte edileceğini kapsayan klima montajı uygulamalarında planlı ve stratejik olarak sizlere uzun ömürlü ve dayanıklı klimalar sunuyoruz.

Devamını Oku

Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi klima servisi olarak duvar, kaset, kanallı, inverter, vrf, salon, multi, yer ve tavan tipi klimalar için klima bakım hizmetleri sunmaktayız.

Devamını Oku
Servis Talep Formu